Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the wp-rss-aggregator domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /www/m/o/u123880/public_html/wp-includes/functions.php on line 6121
v policiach - môj obyčajný život

v policiach

nordic police

Knihy. U nás doma veľmi diskutovaná téma. Mám rada knihy, od detstva veľmi rada čítam, ale nepotrebujem ich mať vystavené na očiach,  doslova ma rušia 😀 Môj muž je v tomto môj pravý opak. Najradšej by si vystavil každú jednu a veru dlho predýchaval, že som mu ich aspoň otočila titulmi dozadu 😀 Keď som prišla s návrhom nechať si len tie najobľúbenejšie kúsky (marie kondo style), skoro ho porazilo… 😀
A tak som našla menší kompromis, 3 poličky máme s knihami a 3 bez nich… Tie ostatné sú dočasne uložené v pracovni.

nordic decor 1Z0A2866 1Z0A28671Z0A2861 1Z0A2870

4 comments on “v policiach”

  1. To je skvely napad. Ja som tiez knihomol. A mala som sen o obrovskej kniznici na celu stenu. Teraz mame jednu policku a ostatne v skatuliach. Este neprisiel cas sa ich vzdat.

    1. Knihy su u nas vecne diskutovana tema, moj muz sa ich nechce vzdat. Ja mam par takych, co si chcem nechat, ale ostatne mi staci precitat a poslat dalej 😀

  2. Wau Miška toto je tip ako pre mňa 😀 ďakujem skúsim to doma vyskúšať najbližšie 🙂 ja som chcela všetky knihy obaľovať do bieleho papiera 😀 toto je oveľa jednoduchšie a príjemnejšie riešenie 🙂

    1. Ja som to videla na zahraničných stránkach. Je to veru oveľa pohodlnejšie, ale ono aj tak tie obaly trochu po bokoch vykúkajú 😀 No lepšie ako nič…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *