
Deň po Vianociach nám rozkvitol ten najkrajší fialový hyacint. Pred sviatkami som naň natrafila v obchodnom dome ale bol úplne bez označenia, takže som kupovala „mačku vo vreci“. Krajšiu farbu som si však ani nemohla priať. A ako vonia… <3







wp-rss-aggregator domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /www/m/o/u123880/public_html/wp-includes/functions.php on line 6121
Deň po Vianociach nám rozkvitol ten najkrajší fialový hyacint. Pred sviatkami som naň natrafila v obchodnom dome ale bol úplne bez označenia, takže som kupovala „mačku vo vreci“. Krajšiu farbu som si však ani nemohla priať. A ako vonia… <3







Comments are closed.
Miško, nádherná ložnice a nádherný kout s věšákem, něco takového taky plánuju. Čím prosím přilepuješ fotky na zeď, že to nejde vidět? Oboustranná lepicí páska? A hyacinty jsou úžasné, mám na kuchyňském stole a taky si je chci nafotit…:-)
Ahoj, jeej dakujem <3 Fotky lepim washi paskou, ktoru ohnem na polku. Obojstrannu nemam doma, toto je podobne riesenie, tak som si ju akoby vyrobila z tej washi pasky 😀
Přišla jsem se pokochat a zase jsem se nezklamala. Úžasná atmosféra. ?
jeej, Mati, ty si zlaticko 🙂 Moc diky :-*
Je naozaj krásny Miška ♥ Tebe a tvojej rodinke prajem šťastný Nový rok 2019!
Dakujeme, Sasi, aj tebe s rodinkou prajem nadherny rok (a nielen tento) <3
Pravda, barvicka je to uzasna. Ja od Vanoc kupuju hyacinty az do jara:-). Hezky zbytek roku a bajecny rok 2019 cele rodine preju. M.
Dakujeme, krasny novy rok aj tebe :-* Kde nakupujes hyacinty? Je to skvely napad, robi nam tu uz niekolko dni radost a krasne vonia 🙂