Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the wp-rss-aggregator domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /www/m/o/u123880/public_html/wp-includes/functions.php on line 6121
neo Archives - Stránka 5 z 12 - môj obyčajný život

337-365/2014

V našom živote sa udialo niečo, čo nám na 2 mesiace vyradilo akýkoľvek blogové zmýšľanie… Nie, nestalo sa nič vážne ani nepríjemné, naopak, spustili sme našu vlastnú značku detského oblečenia a nestíhame sa diviť, aké úžasné reakcie a odozvu získavame. Do konca prvého rôčiku teda pre vás nemáme žiadne nové fotky, maximálne vám ukážeme, čo sme nafotili pre JUUJ 🙂

ciapkaciapka_02ciapka13_dip

336/2014

tridsiaty prvý august 2014

IMG_2742_b

Na tejto fotke vidno rozdiel niekoľkých mesiacov 🙂 Na obraze na stene je Nejko, keď mal len pár dní (obraz bol darček pre mojich rodičov). A zajtra už má 11 mesiacov 🙂
11 mesiacov

335/2014

tridsiaty august 2014

deka
Moji chlapci boli dnes značnú časť dňa sami, mamina bola na svadbe 🙂 Mala som riadny stres a obavy, ako to všetko zvládnu, najmä keď má Nejko v posledné dni problém zaspať aj so mnou… Všetko však bolo úplne v poriadku, drobcovi nechýbalo ani moje mliečko a spokojne sa hral 🙂 J mi posielal textovky o dianí a tak som bola pokojná… A poslal mi aj tento obrázok, ako Neo cupká na tráve u mojich rodičov. No čo viac si priať 🙂 Bolo spokojné dieťa, starí rodičia (že bol malý u nich), aj spokojná som bola aj ja, pretože mám toho najúžasnejšieho manžela na svete a vždy sa naňho môžem spoľahnúť 🙂

334/2014

dvadsiaty deviaty august 2014

vtacik
Už štvrtý deň je Nejko nejaký nesvoj. Neviem, či ho ešte stále trápia soplíky alebo sa blíži prerezanie nejakých zúbkov ale dúfam a verím, že toto utrápené obdobie nám už čoskoro prejde… Dnes sme boli gratulovať našej Zuzičke a celú oslavu bol drobec nalepený na mne. Mám momentálne doma dvoch chlapov so soplíkom, tak si viete predstaviť, čo asi zažívame 😀

331/2014

dvadsiaty šiesty august 2014

čajík
Na soplíky – najťažšiu chlapskú (určite aj chlapčenskú) chorobu je najlepší čajík. Aj Neo to vie 🙂 Robím mu však radšej repík namiesto zázvoru 😀

330/2014

dvadsiaty piaty august 2014

choroba
Prišlo nám nové nosítko (manduca je už úzka pod kolienkami, tak ju meníme za Kibi). Prišlo v pravý čas. Ráno horúčka 38°C… Soplíky… Dieťa, ktoré je nespokojné všade inde mimo mňa… Ešte že sú nosiče a on môže cítiť moju vôňu, počuť tlkot môjho srdca a zostať pokojný…

327/2014

dvadsiaty druhý august 2014

vesta IMG_1789_b IMG_1794_b
Dnešný deň bol celkom chladný, hlavne ráno, keď sme vychádzali z domu. Pred obedom sa našťastie ešte oteplilo a tak sme mohli zhodiť teplé vrstvy oblečenia. Pomaly nám končí leto a mne bude za ním trochu smutno. Teším sa však aj na jeseň, na teplé hnedé farby, na Nejkovu oslavu prvého roku, na spoločné sedenie na terase pod hrubými dekami 🙂

326/2014

dvadsiaty prvý august 2014

IMG_1561_b
Kamienky a voda – to sú veľké lákadlá 🙂 Dnes ráno pršalo ale potom sa vyčasilo, tak sme vyšli aspoň pred náš dom, kde boli úžasné mláčky a vlhké kamienky 🙂 To bolo radosti…kamienkyIMG_1575_b mláka…a áno, takto to dopadlo 😀